شرایط ثبت نام مالی سال تحصیلی 1404-1403 مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام

والدین محترم، ضمن ابراز خرسندی از ‌ثبت نام فرزندتان در مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام، به منظور انجام ثبت نام مالی در کمترین زمان و ارایه خدمات مناسب از طرف همکاران واحد مالی، خواهشمند است قبل از انجام ثبت نام مالی در آدرس erp.sadiq.ir موارد ذیل با دقت مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام نهایی اقدام فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی

 1. مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام یک مجموعه غیر انتفاعی بوده و با توجه به هزینه های بالای جاری مقاطع – حقوق کارمندان و مدرسین و همچنین تورم موجود حاکم بر جامعه، صرفا پرداخت به موقع شهریه توسط شما اولیای محترم می تواند هزینه های مقاطع را پوشش دهد.
 2. با توجه به آنکه بخش عمده ای از هزینه های مقاطع در تابستان و قبل از شروع سال تحصیلی انجام می گیرد، درخواست می گردد نسبت به پرداخت تمام شهریه به صورت نقدی اقدام فرمایند. پیشاپیش از بذل همکاری شما کمال تشکر را داریم.
 3. طبق بخشنامه ١/۱۴۲۶۷/۳۱۰-۹/١٢/۷۹ و نامه های شماره ٢٤/۲۳۴۹۲-١۹/١/۸۰و١/۸۵۳۳/۳۱۰-۱۹/۸/۸۰ موضوع اصلاحیه مصوّبه جلسات ۱۸۵ و ۳۳۷ وزارت آموزش و پرورش، در صورت انصراف از ثبت نام تا قبل از شروع سال تحصیلی، ۵% و با شروع سال تحصیلی قبل از امتحانات نوبت اول ،۵۰% و بعد از امتحانات نوبت اول، ۱۰۰% شهریه کسر خواهد شد.
 4. ثبت نام مالی منحصراً به صورت غیر حضوری و با مراجعه به سایت مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام به آدرس  erp.sadiq.ir در قسمت ثبت نام اینترنتی(ثبت نام مالی) صورت می پذیرد.
 5. اولیای محترم به هیچ عنوان تا قبل از دریافت پیامک از مراجعه حضوری به امور مالی خودداری فرمایند. ساعت کاری امور مالی جهت تحویل چک صرفا از ساعت 7 صبح تا 16 می باشد.
 6. عودت شهریه از بابت انصراف پس از درخواست کتبی ولی دانش آموز و نامه تاییدیه مدرسه صورت می پذیرد.
 7. با توجه به ظرفیت محدود مقاطع چنانچه اولیا گرامی در زمان تعیین شده جهت ثبت نام مراجعه نفرمایند از سایر متقاضیان ثبت نام بعمل خواهد آمد و مجتمع تعهدی برای ثبت نام از ایشان نخواهند داشت .

نحوه ثبت نام مالی:

مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام جهت رفاه حال اولیای محترم و با هدف تسهیل در ثبت نام؛ کلیه فرآیند مالی را به صورت غیر حضوری و از طریق سایت erp.sadiq.ir (بخش ثبت نام مالی) فراهم نموده است.

نحوه پرداخت شهریه به سه شکل می باشد:

 1. پرداخت نقدی (شامل 3% تخفیف از کل مبلغ شهریه می شود)
 2. پرداخت طی سه فقره چک ( تاریخ سررسید چک ها ماه های شهریور- آبان – دی)
 3. پرداخت طی پنج فقره چک ( تاریخ سررسید چک ها ماه های تیر- شهریور- آبان- دی – اسفند)

پس از ثبت اطلاعات و اتمام فرآیند ثبت نام مالی، اولیای محترم طبق تاریخ تعیین شده نسبت به تحویل چک های اقساط به امورمالی مجتمع به آدرس: بلوار دریا روبروی پارک دلاوران نبش کوچه موج پلاک 98 طبقه دوم امورمالی حضور بهم می رسانند.(ساعت کاری امور از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح تا 16 می باشد)

شرایط ثبت نام به صورت اقساطی

 1. تقسیط شهریه منحصراً با تحویل چک صیادی بنفش در وجه «مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام با شناسه ملی 10320180837 » صورت می گیرد.
 2. دارنده چک صیادی بنفش باید ولی دانش آموز باشد.
 3. از پذیرش چک های قدیمی (چک های غیرصیادی بنفش) معذوریم.
 4. تعداد اقساط به دو صورت سه قسط یا پنج قسط و سررسید اقساط منحصراً پانزدهم ماه می باشد.
 5. امور مالی از پذیرش چک ضمانت معذور می باشد لذا در صورت نداشتن چک، کل شهریه به صورت یکجا دریافت خواهد شد.*
 6. با توجه به لزوم ثبت تمام چک ها در سامانه صیاد ، اولیای محترم همزمان با ثبت اطلاعات چک در سایت مجتمع میبایست اطلاعات چک را در سامانه صیاد هم ثبت نمایند.
 7. مبالغ اقساط با انتخاب تعداد اقساط در سایت مشخص می گردد؛ همان مبالغ اعلام شده می بایست در سامانه صیاد ثبت شود. عدم مطابقت مبالغ – تاریخ و مابقی اطلاعات چک با سامانه صیاد منجر به عدم تایید ثبت نام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *