استخر مجموعه ورزشی شهید دهقان

درباره مجموعه

مجموعه ورزشی شهید دهقان امیری وابسته به مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام، دارای امکاناتی از جمله ، استخر، سونای بخار ، سونای خشک و جکوزی و همچنین سالن چند منظوره، توپی(فوتسال ، والیبال ، بسکتبال و هندبال) و سالن رزمی و مجهز می باشد.

لازم به ذکر است که کلاس های تربیت بدنی دانش آموزان مقاطع پسرانه از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در این مجموعه با حضور مربیان باتجربه و مجرب برگزار می گردد.

شایان ذکر است ، هدف اصلی همکاران و کادر مجموعه ورزشی شهید دهقان امیری، آماده سازی محیطی ایمن ، سلامت و شاداب جهت بهره برداری هرچه بهتر ، دانش آموزان و فرزندان عزیزمان می باشد.

امکاناتی از جمله (سونای خشک ، سونای بخار ، جکوزی و استخر شنا) .

Services

استخر سرپوشیده

شنا برای سلامتی انسان واقعا مفید است و فواید بسیار زیادی دارد. این ورزش ساده باعث میشود افراد تمرینات هوازی خوبی را بدون اینکه فشار شدیدی به مفاصلشان وارد شود انجام دهند. از فواید استخر ها و شنا کردن در آب، تقویت مفاصل و عضلات به خصوص در بیمارانی است که مبتلا به آرتروز هستند یا اضافه وزن دارند است.

جکوزی اب گرم

جکوزی نه تنها محیط آرامش بخشی را ایجاد می کند بلکه دارای چندین مزایا برای سلامتی نیز می باشد. در زمان های قدیم مصریان، رومی ها و یونانیان از هیدروتراپی آب گرم برای مقاصد مختلف استفاده می کردند. هیدروتراپی به آرامش عضلات و همچنین به کاهش سطح استرس کمک می کند.

سنوای بخار

فایده‌هایی که حمام سونا برای سلامتی دارد تمام انتظارات را برآورده می‌کند. در یکی از مطالعات اخیر در دانشگاه ایسترن فنلاند به این نتیجه رسیدند کسانی که ۴-۷ بار در هفته سونا می‌روند نسبت به کسانی که سونا نمی‌روند رگ‌‌های خونی سالم‌تری دارند.

سونای خشک

سونای خشک تأثیر فوری روی دستگاه قلب و عروق (گرما عروق خونی را گشاد می‌کند و این مسئله باعث افزایش ضربان قلب می‌شود) و غدد درون ریز دارد اما با این حال معمولاً هم بزرگسالان و هم افراد هم کم سن و سال راحت‌تر شرایط آن را تحمل می‌کنند.

اسکرول به بالا
Scroll to Top